Cześć! Miło nam, że odwiedzasz nasz blog podróżniczy 🙂 Rozgość się na dłużej i razem z nami wybierz się w podróż.

Podróże to dla nas odkrywanie świata, kultur, języków, kuchni i przede wszystkim spełnianie marzeń. Wyprawy zarówno te bliskie, weekendowe, lokalne, jak i egzotyczne, dalekie i długie to czas odkrywania, rozwoju i odpoczynku od codziennego zgiełku. Jeśli tak jak my, kochasz podróże albo planujesz swoje wakacje życia, chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i przygoda, które sami przeżyliśmy.

Co znajdziesz na naszym blogu podróżniczym?

Przede wszystkim: relacje z podróży, recenzje miejsc i atrakcji turystycznych, praktyczne wskazówki i nasze opowieści wraz z galeriami zdjęć. Chętnie wskażemy Wam miejsca noclegów, dobrego jedzenia i najlepszych lokalnych i autentycznych atrakcji. Ale… podróże bywają też zaskakujące, a my szczerze opowiemy o naszych przygodach (pozytywnych i tych nieco mniej!) oraz o tym, jak sobie radzić w podróżach, jak się przygotować i wrócić do domu zadowolonym.

Jak szukać informacji na blogu podróżniczym:

O czym piszemy?

Piszemy wyłącznie o naszych własnych doświadczenia, przygodach, często dzieląc się z Wami subiektywnymi opiniami. Niektóre podróże planujemy przez kilka lat, miesięcy – realizując największe podróżnicze marzenia, inne zaś są spontanicznymi, często bardzo udanymi wypadami, zorganizowanymi w ciągu kilku godzin. Nie piszemy o miejscach, których osobiście nie odwiedziliśmy. Wszystkie publikowane zdjęcia są materiałami autorskimi – prosimy ich nie kopiować bez naszej zgody!

Nasz blog podróżniczy odzwierciedla nasze wyprawy, które mają różny charakter – podróżujemy sami, niezależnie, ale często korzystamy z zorganizowanych wycieczek czy usług hoteli – o wszystkich doświadczeniach dowiecie się na blogu.

Jeśli odwiedziliście te same miejsca, co my lub planujecie się wybrać. chętnie odpowiemy na pytania i podyskutujemy o wrażeniach.